1 Kasım 2012 Perşembe

Dr. Oetker Denemeleri ...


Blog toplantımızda biz blogcuların  yanında olan ve bizlere birbirinden güzel ürünlerini hediye eden Dr. Oetker'e bir kez daha teşekkürler. Hepsi birbirinden güzel 3 paket denenmiştir arkadaşlar :) daha denenmek üzere olan bir çok ürün var.

Gerçekten hepsi üzerindeki ölçülerle kıvamında tam olan 3 lezzet.

1. Sultan tatlısı ; komşularım için yaptım çok beğenildi şekerpare tadında ama üzerindeki haşhaş ve cevizle farklı bir lezzet yapımı ise oldukça kolay kutu içindeki malzemeye ilavelerle hemen oluveriyor. Miktarı ise 20-24 adet çıkıyor bol bol  misafirlerinize ikram edebilirsiniz.
2. Big Muffin : Muffin çok kez yaptım ama hiç bu kadar kabarmış ve içi yumuşacık olmamıştı oğlumun beslenmesi için yaptım oda çok beğendi sadece bu kutuda beğenmediğim tek şey muffin adeti 6 tane olması az geldi bize yani bir misafir için benim 2 paket yapmam gerek oğlum 2 kızım 2 yedimi bitiyor muffinler. Big Muffini ısrarla tavsiye ederim çok beğendim.

3. Pizza Un : Pizzayı çok sık olmasada yaparım hepimizin sevdiği şekilde. Pizza ununu hazırladım ve tek bir çeşitlik miktarda pizza yapabildim hem miktarı az geldi hemde çok ince oldu ama üst malzemesi bol olduğu için kuru olmadı. Lezzeti derseniz çok güzel yani muffin gibi bununda miktarı bana az geldi.

Teşekkürler Dr. Oetker,

Yeni denemelerle , tariflerle görüşmek dileğiyle...