11 Mayıs 2014 Pazar

KİPA KAPIMDA...

Sadece bir tık ile     Kipa artık kapınızda...

Kipa'nın 21. Yaş Günü Kutlaması blogger etkinliğinde tanışmıştığımız Şeyda Gerçek Hanımdan, Kipa Kapımda etkinlik haberini aldık. Telefon, mail ve facebook trafiği  ile arkadaşlarımızla görüşerek Perşembe ve Cuma günü alışverişimizi gerçekleştirdik. Kipa , internet alışveriş sitesi üzerine çok yoğun bir çalışma içerisinde. Bu çalışma içerisinde  bizlerden aldıkları fikirlerin de önemli olduğunu ve  kısa zamanda hayata geçirileceğini söyledi.

Kipa'nın 21. yaş günü kutlaması yazımda da anlattığım gibi Kipa ile tanışmam 1994 yılında geldiğim İzmir tatilimdeydi. Ve yıllar sonra açılışında misafir olarak bulunduğum KİPA 'nın yakınında oturmaya başladım ve o gün bu gündür Kipa bizim marketimiz. Şimdi ise internet üzerinden alışveriş olması da benim gibi 2 çocuklu ve herşeye yetişmeye çalışan bir anne için süper bir şey. Ben planımı yaptım :) Cuma gününden siparişimi veririm sabah kahvaltı saatimde KİPA KAPIMDA :) . Kahvaltı saati diyorum gerçektende verdiğim siparişime haftasonu simitimizi :) dahil ekledik ve tam saatinde ürünlerimiz kapımızdaydı. Ürünlerin ayrı ayrı poşetlenmesi ve kasalara yerleştirilmesini çok beğendim kırılma, dökülme yok. Görevli personel öncelikle soğuk ürünlerden başlayarak sıra ile hepsini teslim ediyor. Benim tüm ürünlerim eksiksiz geldi ama istediğiniz ürün ellerinde yok ise muadilini getiriyorlarmış, almak siz kalmış iade edebilirsiniz.  Ödemeyi ise dilerseniz internette, dilerseniz kapınızda kredi kartıyla yapabiliyorsunuz. En önemlisi bunları özenle anlatan güler yüzlü personelleri. Kısacası bence kusursuz bir alışverişti. Kipanın da internet alışverişine katılmasına biz ailece çok sevindik ve çok memnun kaldık.  Kesinlikle tavsiye ederim. Artık benim  KİPA KAPIMDA...
 
Bu güzel etkinlik için, bizlerle iletişim kuran ve katılımımızı sağlayan Şeyda Hanıma ve tüm Kipa yetkililerine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Sevgiler,
Selcen ŞENOCAK