4 Haziran 2014 Çarşamba

6. İZMİR'Lİ YEMEK BLOGU YAZARLARI TOPLANTISI


6. İzmirli Yemek Blogu Yazarları Buluşmamızı 31 Mayıs Cumartesi günü Çiçekliköy Pino' da gerçekleştirdik. Benim Cumartesi işe gitmem gerektiği için biraz geç katıldım. Her zamanki gibi güzel bir buluşmaydı. Bu toplantımızın  diğerlerinden farkı sponsorlarımız yoktu. Biz kendimiz sponsor olmaya çalıştık diyebiliriz. Komite arkadaşlarımızın belirlediği mikatarla az da olsa LÖSEV 'e bir yardım sağlamaya çalıştık. Bunun yanında, Pie Kurabiye blogunun sahibi Sevgili Petek arkadaşımızın  hiç bir karşılık almadan  ördüğü her biri birbirinden güzel çeşit çeşit örgüleri ile çekiliş yapıldı. Hem bir miktar daha Lösev'e katkı oldu hemde Sevgili Petek 'in el emeği cici örgülerine sahip olduk. Ben iki çekiliş numarası aldım biri bu ay evlenecek kız kardeşimin çeyizine olsun dedim :) İkisine de birbirinden güzel bardak altlıkları çıktı. 


Sevgili Petek 'e çok teşekkür ediyorum, çok güzel düşünmüş güzel yürekli arkadaşımız ellerine sağlık. 
Toplantımızda masalarımıza hazırlanan peçetelikler, yaka kartlarımız, lokumluklarımız  ve o günün anısı pozlar verdiğimiz fotoğraf çerçevemiz de çok güzeldi. Bu güzel çalışmalar içinde Şerife arkadaşımızın Eşi Sedat beye teşekkür ederiz.  
Bu güzel günü geçirdiğimiz  mekanımız Pino ise Çiçekliköy'ün bence en güzel yerlerinden biri biz ailece de çok beğeniyoruz. Kahvaltısı bol çeşitli , temiz ve servisi çok düzgün.

Çiçekliköy de doya doya mis gibi köy havasında güzel bir kahvaltı yapmak isterseniz deneyin derim.

Pino Restaurant

Kahvaltı Noktası, Barbekü Restoranı ve Et Restoranı
Yakaköy Girişi Yaka Cad. No:1/ A
Çiçekliköy - Bornova / İzmir

Miss gibi Serpme Kahvaltı ...


Bu güzel gün için komite arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 

Bir sonraki yazım kız kardeşimin kına gecesi ve düğünü için hazırladıklarımla ilgili olacak güzel telaşlarımızı bitirelim, düğünümüzden hemen sonra yazımı yazacağım.

Takipte kalın, Sevgiyle kalın...
Selcen ŞENOCAK