1 Temmuz 2014 Salı

ANATOLİA ORGANİZASYON İLE KINA GECEMİZ

İŞİNİZİ EĞLENCEYE DÖNÜŞTÜRÜR
ANATOLİA ORGANİZASYON

Merhabalar;
Daha önce de yazılarımda bahsettiğim gibi uzunca bir zamandır, evlerimizde kız kardeşimin düğün hazırlıkları vardı. Zaman öyle çabuk geçiyor ki kınamız, düğünümüz hayırlısı ile sağlıkla mutlulukla tabiki birazcık da duygusallıkla geçti gitti :) Kız kardeşimle birlikte  tüm evlenenlere mutluluklar dilerim.
Sizlere Anatolia organizasyondan bahsetmek istiyorum.

Anatolia Organizasyon, işi eğlenceye dönüştürür sloganıyla yola çıkan, sürekli gelişime ve değişime açık olan bir firma. Organizasyonun büyüklüğüne bakılmaksızın saygın, kaliteli ve çağdaş hizmet sunarak, müşterilerin, destek ve sıcaklığı ile sürekli daha iyi ve profesyonel hizmet verme vizyonunu sürdürmekte. Kaliteli, dakik ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla işi sahiplenerek organizasyonun planlanmasından, tam ve eksiksiz uygulanması aşamasına kadar bütün sürecin detaylarıyla tek tek ilgilenir.

Anatolia organizasyon belkide yabancı olmadığınız bu aralar sık sık gördüğünüz bir isim. Özellikle İzmir Optimum'da, Özdilek'te ve bir çok  yerde imzası var.


Anatolia Organizasyon ile tanışmam geçtiğimiz yılın Eylül ayı başlarıydı. Erkek kardeşimin eşi gittiği bir kına gecesinde folklör ekibi olduğunu ve çok beğendiğini söyledi bende ona bir süpriz yapmak istedim ve başladım araştırmaya :)
Anatolia Organizasyon Facebook sayfasında gördüğüm Kına gecesi organizasyonuna ait resimler üzerine telefon ile aradığımda tanıştık İsmail Bey ile...

İsmail bey telefonda bana yaptıklarını anlattığında gerçekten farklı bir kına gecesi olacağına inandım. Hemen tarih ve mekan vererek anlaştık. O güne kadar hiç görüşmedik. Gerçekten işinde çok başarılı olacağına inandım, ses güven vericiydi. Kına gecemiz muhteşem geçti çok beğendik. Ben o güzel kızların oyunlarını, gösterilerini hayranlıkla seyretmekten kendimi alamadım bir ara misafirlere baktığımda da aynı hayranlığı herkesde gördüm. Muhteşem bir organizasyondu ve kına gecemiz çok güzel oldu.

O günden sonra İsmail beyin numarasını ezberledim :) kaç mı? 0532 620 0273 :) kına gecesinde görenler çevrelerine anlatanlar :) kısacası herkes numara istiyordu.

Bu yıl da kız kardeşimin düğün tarihi belli olunca hemen kına için İsmail bey ile telefonlaştık günümüzü ayarladık. Yine her zaman ki gibi muhteşem bir kına gecesiydi.

Bu defa hayranlıkla seyrederken resim çekemeyeceğimi bildiğim için artık ailemizin fotoğrafçısı diyeceğim her zaman her yerde yanımızda olan Düğün Belgeseli Fotoğraf , Ahmet Esin Saydam sizler için gösterinin her karesini fotoğrafladı.
Sizlere bu güzel kınayı Esin beyin fotoğraflarıyla anlatacağım.

Gösteri  Gelinin Elinde testi, kızların ellerinde sepetler ve kına ile içeri girmesiyle başlıyor.
Kızların yüzüdeki gülümseme gösteri boyunca aynı hepsi birbirinden güzel birde danslarını görseniz :) mükemmel. Kızlarla gelin ortada bir kaç tur döndükten sonra, gelin testiyi atıp kırıyor.
Gelin ve damat ortada onlara hazırlanmış yerlerine oturuyorlar ve gösteri başlıyor. Müzikle birlikte konfetiler patlıyor.
Gelinin başında yüz örtüsünü tutup üzerinde kına şekeri kırılıyor, gelin ve damada veriliyor ağızları her daim tatlı olsun diye...

Gelinin kolunun altına ekmek koyuluyor ve yere serilen beyaz postekiden üç defa atlatılıyor.


Gelin ve damat kızlar ile harmandalı oynuyorlar. ve yerlerine oturuyorlar.
Güzel kızların her yöreye ait folklör gösterilerini hayranlıkla izliyoruz. Yaklaşık 45- 50 dakikalık bu gösterinin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.

Ve kızlar gelin ve damadın etrafında dönerken Kına yakacak kişi davet ediliyor.


Geline ve damada kına yakılıyor.

Son olarak Anatoli Organizasyon, tüm misafirler ve gelin damat  ile birlikte damat halayı yapılıyor.
Gerçekten görmelisiniz belki anlatırken atladığım yerler olabilir. Mühteşem bir Kına oluyor. Sloganlarında da olduğu gibi "İŞİNİZİ EĞLENCEYE DÖNÜŞTÜRÜR" çok doğru bu son kınalarımızda ve Anatolia Organizasyon un olduğu gittiğim kınalarda kimse ağlamadı bence çok güzel :)
Evlenecek kızlara diyorum ki mutlaka İsmail beyi arayın bir sesini duyun, Unutamayacağınız gününüzü, Kınanızı Muhteşem bir Organizsayon ile yapın siz ve  herkes hayran kalsın.  Kına Organizasyonunun paket fiyatı var. Pakette misafirler için dağıtacağınız kınalar, geline yakılacak özel tepsisinde kına , konfetiler, mumlar, mendiller ve gösteri var.  Bu güzel gece için İsmail Beye ve Anatolia Organizasyona teşekkür ediyorum.


Anatolia Organizasyon unun ben sadece Kına gecelerini anlattım.

Anatolia aklınıza gelen neleri yapıyor ?

Kurumsal Organizasyonlar
Mağaza ve AVM Organizasyonları • Bayi Toplantıları • Yemekler • Gala Yemekleri • Personel Geceleri • Motivasyon Toplantıları • Piknikler • Tekne Gezileri • Fabrika, Bayi, Şube Açılış Törenleri • Temel Atma Törenleri • Festival Etkinlikleri • Ürün Lansmanları • Açıkhava Etkinlikleri • Okul Şenlikleri (Üniversite Festivalleri) • Önemli Günler için Etkinlikler (Yılbaşı, Ramazan, Sevgililer Günü...) • Fuar Etkinlikleri • Yılbaşı Promosyonları 

Davet Organizasyon
Düğün • Nişan • Kına Gecesi • Sünnet • Mezuniyet • Türk - Osmanlı Geceleri 


Bir çok yerde yanınızda olur, İşinizi Eğlenceye Dönüştürür. 


Bilgi için ;

Anatolia Organizasyon

Onur Mah. Mithatpaşa Cad. No:41 D:2 Balçova / İzmir
Tel: 0532 620 02 73

info@anatoliaorganizasyon.com
www.anatoliaorganizasyon.com
Facebook : https://www.facebook.com/anatoliaorg?fref=ts

ANATOLİA ORGANİZASYON
Bu güzel ekiple tanışmak isterseniz Ramazan ayı boyunca gösterileriyle Optimum' da sizleri bekliyorlar...
Ramazan Geldi Hoş Geldi
Anatolia Organizasyon Katkılarıyla...

Ben de Kız kardeşimin kına gecesine özenle hazırlandım. Bu hazırlıklarımı bir sonraki yazımda sizlerle paylaşacağım.

Fotoğraflar yazımda da bahsettiğim gibi Ailemizin Fotoğrafçısı :)
Düğün Belgeseli 
Ahmet Esin Saydam ait
ARTIK TÜM TÜRKİYE'DE !!!
Düğün Belgeseli Team Kuruldu ! 
"Düğün belgeseli tüm illerde hizmet vermeye başlamıştır."...
0232 404 63 63 - 0532 100 82 06
Kampanyalar ve Avantajlar için;

https://www.facebook.com/dugunbelgeseli.com.tr?fref=tsSevgiyle Kalın, Hayırlı ramazanlar...