2 Ekim 2015 Cuma

Kipa CEO’su Bill O’Neill önce İzmir'li kadınları dinledi...Kipa CEO’su Bill O’Neill önce İzmirli kadınları dinledi

Göreve gelmesinin ardından verdiği ilk davette İzmir’in özenli annelerini ağırlayan Kipa CEO’su, hem konuklarının görüşlerini dinledi hem de anneler için geliştirilen keyifli alışveriş deneyiminin detaylarını anlattı.

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa’nın CEO’su Bill O’Neill, göreve gelmesinin ardından ilk davetini İzmirli annelere verdi. Kipa’nın sadık müşterileri arasında yer alan gazeteci, blog yazarı ve iş kadınlarından oluşan davetlileri özel bir kahvaltı toplantısında ağırlayan O’Neill, konuklarının görüşlerini dinledi ve Kipa’nın gelecekte sunacağı hizmetleri,  annelerin talep ve beklentileri doğrultusunda  da şekillendireceklerini belirtti.

Yaptığı açıklamada Kipa’nın annelere ve ailelere verdiği önemi vurgulayan O’Neill, “Geçtiğimiz aylarda ailelerin temeli olan annelerin hayatını kolaylaştırmak için AVM’lerimizi ve hipermarketlerimizi ‘aile’ konsepti çerçevesinde şekillendirdik. Bu kapsamda çok sayıda hipermarketimizde yenilenen Bebek Dünyası, Deterjan Dünyası ve Ev Dekor alanlarını hizmete sunduk. Mağaza içi etkinliklere de hız vererek ve cocuklara özel oyun ve eğlence alanlarını genişleterek, müşterilerimize sunduğumuz keyifli alışveriş deneyimini bir adım ileri taşıdık,” dedi.ÇOCUKLAR İÇİN GÜVENLİ VE LEZZETLİ KAHVALTI

Kipa CEO’su sözlerini şöyle sürdürdü: “Şimdi ise ürün ürün gamı genişleyen Kipa Mandıra Lezzeti serisi ile geleneksel peynir çeşitlerinden çift sarılı yumurtaya Türkiye’nin özlediği tüm lezzetleri, uluslararası standartlardaki üretim kalitesiyle müşterilere sunuyoruz. Anneler Mandıra Lezzeti ürünlerimiz ve mağazalarımızda satışa sunulan diğer yerel lezzetler ile çocuklarının kahvaltı sofralarını leziz ve güvenilir besinlerle donatıyor. Aynı şekilde çocuklarımız da beslenme saatlerinde bu ürünleri tüketmenin mutluluğunu yaşıyor.”
Kipa, anneleri sağlıklı ve güvenli imkanlar sunmanın yanı sıra kurumsal sorumluluk projeleriyle de çocukların ve gençlerin gelişimine destek oluyor. Kipa’nın yurt geneline yayılan Aile Kulüpleri’nde ise anneler hem eğitici hem de eğlenceli etkinliklere katılma imkanını yakalıyor. 

Kipa’yı ve Güler yüzlü Kipa çalışanlarını seviyorum….
Kipa' yı takip etmek isterseniz.
Kipa yenilikler ve merak ettikleriniz için TIKLAYINIZ...
Size en yakın Kipa için TIKLAYINIZ...
Kampanyalar için TIKLAYINIZ...

Facebook : Kipa

İnstagram : kipatr 

Teşekkürler KİPA...


Selcen ŞENOCAK