10 Mart 2016 Perşembe

OPTİMUM OUTLET'TE 8 MART KADINLAR GÜNÜ YEMEĞİ


Merhabalar, 
Lokum Pilavı Blogunun yazarı Sevgili arkadaşım Sevilay ile organizasyonlara devam ediyoruz :)
#selcensevilayorganizasyon
8 Mart akşamı İzmir Optimum'un  Outlet Bisquitte Cafe'de  kadınlar günü için düzenledikleri yemeğe İzmir blog yazarı arkadaşlarımızla katılarak hep birlikte harika bir akşam yemeği yedik. Optimum Bisquitte Cafe' de bizleri ağırlayan Optimum'a , AVM Müdür yardımcısı  Erman beye ve Pazarlama ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Damla hanıma çok teşekkür ederiz.

Optimum Benim ilk olarak Ankarada tanıştığım ve sonradan burada açılmasına sevindiğim bir AVM. Optimum Ouetlet 'te istediğimiz tüm mağazaların olması, çocukların eğlence alanlarının büyük olması ve kızım  için bu aralar çok önemli olan Buz Pistinin olması ailece bizi buraya taşıyor. 


135.000 m2lik bir alana kurulu olan Optimum Outlet İzmir; 56.000 m2lik kiralanabilir alanında 163 mağazası, 1500 araçlık kapalı otoparkı, sinema salonları, 390 m2 buz pateni pisti ve eğlence merkezi ile ziyaretçilerine sosyal ve kültürel bir yaşam alanı sunuyor.

Engelli ve çocuk tuvaletlerinden bebek bakım odalarına, mescitten vale hizmetine dek tüm ihtiyaçların da düşünüldüğü Optimum Outlet İzmir, 5M Migros, Koçtaş, Media Markt, Decathlon ve Cinemaximum gibi anchor mağazalarının yanı sıra Ege Bölgesi’nin tek Outlet Vakko Mağazası, Oxxo, Outlet Tommy Hilfiger, İzmir’de tek outlet mağazası olan Yargıcı, Outlet Deriden, Outlet Timberland, C&A, Mudo City,

Mango, Park Bravo, Divarese, Toyzz Shop, Mavi, Teknosa, Deichmann, Derimod, D&R, Adidas, D’s Damat gibi markalarıyla dikkat çekerken, her yaşa ve damak tadına uygun lezzetlerin bir arada olduğu 1400 kişilik Food Court katıyla ve teraslarıyla da ziyaretçilerin

beklentilerine cevap veriyor. Çocukların eğlenmesi, eğlenirken de öğrenmesi için tasarlanan özel oyun alanlarının da yer aldığı alışveriş merkezinde, sınırsız aktivite ile çocuklar eğlence dolu bir dünyaya açılma şansı buluyor.

Konsepti, mimarisi, kültürel ve sanatsal aktiviteleri ile birçok yeniliği bünyesinde barındıran, önemli sosyal ve kültürel değişim alanı olarak faaliyet gösteren Optimum Outlet İzmir, sahip olduğu yenilikler sayesinde bölgenin en canlı merkezi olmuş durumda. Özgün konseptiyle her zaman fark yaratan Optimum, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarıyla müşterilerine kaliteyi ve çeşitliliği de aynı çatı altında sunmanın gururunu yaşıyor.

Türkiye’nin 3. büyük şehri İzmir’in, şehir merkezi ve Adnan Menderes Havalimanı arasında konumlanmış olan Gaziemir ilçesinde yer alan Optimum Outlet İzmir, ilçenin kuzeyinde ve Gaziemir’in ticari anlamda gelişimini sağlayan Ege Serbest Bölgesi’nin tam karşısında yer alıyor.

Alışveriş merkezinin konumu, ulaşım kolaylığı, modern, estetik ve kompakt mimarisi, gelişmiş teknolojik alt yapısı, İzmir’deki ilk şubesini açan tanınmış markaları da içeren mağaza çeşitliliği, güçlü anchorlar’ı, outlet konsepti, otopark kapasitesi, sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlikleri, Playland, sinema salonları, buz pisti, sosyal medyanın ve mobil uygulamaların etkin kullanımı, dinamik yönetim anlayışı ve kadrosu ile benzersiz ve kendi segmentinde rakipsiz bir profil sergilemektedir.Her zaman olduğu gibi keyifle geçen bir toplantıydı. Erman bey ve Damla hanım ile yakından sohbet etme imkanımız oldu.

Erman Bey Optimum olarak 2016 da ki hedeflerini anlatırken bloggerlarla birlikte ortak projelerde birlikte olmak istediklerini söylediler ve birlikte neler yapabileceklerimizi konuştuk.
Bisquitte 'nin nefis lezzetlerinden tercih ettiğim Postmodern Adana Kebap nefisdi. Adana Kebabın Beyti kebab ile ortak çalışması gayet başarılı buldum. Birlikte servis edilen minik içli köftelerde çok lezzetliydi.
Biz Optimum Bisquitte yemeğimizi yerken yavrucuklarımız da buz pistinde doyasıya eğlendiler.

Bispuitte 'nin Çıtır Mouse ve olmazsa olmazımız Türk kahvemiz ile bu güzel akşam yemeğimizi tamamladık. Tatlımız ve Kahvemizin sunumları kadar lezzetleri de çok güzeldi.

Bu güzel akşam yemeği ve hediyeleri için İzmir Optimum Outlet ’e, Erman Bey ve Damla Hanıma çok teşekkür ederiz. Optimum ile nice güzel etkinliklere diyorum...
#selcensevilayorganizasyon
Afiyetle , Sevgiyle Kalın.
Selcen ŞENOCAK
Facebook : El Emeği Göz Nuru Selcen
İnstagram : selcensenocak