9 Ekim 2016 Pazar

AFİTAP KAHVALTI İNCİRALTI / İZMİR

Merhaba Sevgili Lezzet Severler;
Bu gün blogger arkadaslarım ve ailelerimizle birlikte cümbür cemaat Afitap Restaurantın güzel sahibesi Ebru Hanımın nazik daveti ve İzmir'den Lezzetler Sevgili arkadaşım Oya 'nın  organizasyonu ile kahvaltıda bir araya geldik.
Ebru Hanım, eşi ve kardesiyle birlikte İnciraltı girişi Event Parkta çok keyifli bir mekan açmışlar. Doğal ürünlerden oluşan açık büfe kahvaltının yanısıra  oyun parkı ve çeşitli aktivitelerle  çocukların da hoşça vakit geçirebilecekleri, engelli ve otistik çocuklarımızın rehabiletisi amaçlanarak eğitilmiş atlarla özel bir park yaratmışlar. Kendilerini bu güzel düşünce için tebrik ediyorum.
 
Kapalı ve açık alanlarda kahvaltı, öğle ve akşam yemeği, nargile cafe olarak tüm gün hizmet veriyorlar. Belirli günlerde canlı müzik ve farklı konseptlerle geceler düzenleyen Ebru Hanım, özel günlerinizi sevdiklerinizle birlikte kutlayabileceginiz organizasyonlarda yapıyor. Henüz bir kaç ay önce açılan mekan İzmir’lileri şehrin tam içerisinde doğa ile başbaşa kalıp şehrin gürültüsünden uzaklaşma şansı veriyor.
Gelelim bu keyifli kahvaltımıza  Ebru Hanım ve çalışma arkadaşları bizleri çok güzel ağırladılar. 

Bizler rahatça birbirinden lezzetli ürünlerden oluşan serpme kahvaltımızı ederken çocuklarımız kendileri için özel hazırlanmış doğal meyve suları, reçeller, pankek ve böreklerden istediklerini seçip kahvaltılarını yaptıktan sonra oyun parkı ve atlarla oynadılar. Çok lezzetli, bol sohbetli çok uzun süren kahvaltımızdan hepimiz çok memnun ayrıldık.  Hatta bir gece canlı müziğe gitme kararı aldık. 
Bu keyifli gün için Afitap Restaurant sahibesi Ebru Hanıma, soframızdaki lezzetleri hazırlayan eşine, güler yüzlü çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederiz. Geniş masalar, rahat oturma alanları,  yazlık ve kışlık bahçede o bildiğiniz, bir annenin çocuğuna hazırladığı gibi sevgiyle ve titizlikle hazırlanmış, çocuklarınızın rahat ve güvenle koşup oynayabileceği bir mekanda kahvaltı etmek isterseniz iletişim bilgileri aşağıda.

Afitap Restaurant İletişim Bilgileri :
 Adres : İnciraltı Cad. No:11 Eventpark Balçova
35330 Izmir

Telefon : 0 532 3784607


Yeni Lezzetlerde görüşmek üzere ,
Sevgiyle kalın...
Sevgilerimle...
Selcen ŞENOCAK
Facebook : El Emeği Göz Nuru Selcen
İnstagram : selcensenocak

#selcensevilayorganizasyon hastagi ile tüm etkinlik ve blogger gezilerimizi görebilirsiniz.