5 Kasım 2016 Cumartesi

SAKIZ REÇELİ ALSANCAK / İZMİR

Merhaba Lezzet Severler;
Sizler için yep yeni mekanlardayız. Geçtiğimiz cumartesi blogger arkadaslarımla birlikte Sakız Reçeli Sahibesi Aylin Köseoğlu Hanımın nazik daveti ve canım arkadaşım Sibelciğimin LezzetDansı organizasyonu ile çok lezzetli bir brunchta bir araya geldik.  Alsancak Kordonda yeni acılan mekanda muhtesem sunumlarla çok lezzetli kahvaltı sofraları hazırlanıyor. Kahvaltı 09:00 ile 17:00 saatleri arasında veriliyor. Kahvaltı dışında tercih edebileceginiz farklı menü seçenekleride var Kahvaltı menüsüne baktığınızda ilk olarak değişik isimler dikkat çekiyor. Serpme Kahvaltı, Ego Tavan,Kritik Kahvaltı,Çekici Kadın Kahvaltısı..Reçeller ev yapımı ve inanılmaz lezzetli.
Bize ikram edilen SAKIZIN SERPMESİ  muhtesem bir sunumla masanıza geliyor. Ev yapımı reçellerden ( sakız reçelinin tadı nefisti bu arada )  ezmeye,peynirden susamlı pişiye kadar,toplamda 16 çeşitten oluşuyor,sınırsız çayla servis ediliyor. 2 kişilik olarak sunulan kahvaltı  48 lira.
Serpme Sakız Kahvaltısının bazı özel lezzetleri.. Pişi..
Gözleme …
Güveçte Peynir...
Ev yapımı Zeytinler ve kahvaltılıklar…
 Alaçatı-Çeşme’nin meşhur Sakız Reçeli ve Ev yapımı Reçeller...

SAKIZ REÇELİ

Diğer Menü Seçenekleri ;
EGO TAVAN  Tam erkeklere göre bir ziyafet; 2 kruvasan, 3 reçel, baharatlı tereyağı, 2 çeşit peynir, havyarlı yumurta ve 2 kadeh mimoza. Doymam derseniz takviye kuvvetleri de mevcut.
ÇEKİCİ KADIN Hanımlara özel hazırlanan bu kahvaltı setinde; 4 pancake ve sosları, 2 reçel, krem peynir ve saçak peynirinin yanında  tüm yumurta çeşitleri ve alternatifleri de sunulmaktadır.
KRİTİK Önemli konuların paylaşılacağı bu kahvaltıda; 2 boyoz, 1 gevrek, 1 haşlanmış yumurta, Cunda eritme peyniri, söğüş tabağı, tereyağ, 2 reçel, zeytin, bal kaymak, 2 tulum ve sakızın domatesi sunuluyor.
Birbirinden lezzetli kahvaltılıkların sunumlarıda çok şık. Kullanılan tabaklara bayıldığımı söylemeliyim. 
Sakız Reçeli Alsancak 
İletişim Bilgileri
Adres : Atatürk Caddesi no:194/A 1. Kordon 35600 Alsancak
Telefon : 0532 550 1768
Güzel paylaşımlarda görüşmek dileğiyle,
Sevgiyle Kalın...

Selcen ŞENOCAK
Facebook : El Emeği Göz Nuru Selcen
İnstagram : selcensenocak

#selcensevilayorganizasyon hastagi ile tüm etkinlik ve blogger gezilerimizi görebilirsiniz.
Sakiz Reçeli Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato