4 Aralık 2016 Pazar

ZEYTİNDALI KAHVALTI EVİ YAKAKÖY / İZMİR

Merhabalar herkese.  İzmir’de lezzetli mekan keşiflerimize bir yenisi daha ekledik. Bu sabah blogger arkadaşlarımla birlikte Sevgili arkadaşım İzmirden Lezzetler Oya'cığımın organizasyonu ve Zeytindalı Kahvaltı Evi Sahibesi Öznur Hanımın nazik davetiyle İzmir’e bir tık uzakta:) Yakaköy ‘de çok keyifli bir mekandaydık.

İzmir Yaka Köy’de dedelerinden kalan köy evini ve kocaman bahçesini çok keyifli, kalabalık grupları da ağırlayabilecekleri, kışın şömine başında ve kuzine yanında , yazınsa yemyeşil bahçesinde keyifle uzun kahvaltılar yapabileceğiniz bir yer haline dönüştürmüşler. Farklı atmosferi ve özel lezzetleri ile diğer işletmeler arasında farklı olmayı başarmışlar.

Zeytindalı Kahvaltı Evi gün boyu kahvaltı etme imkanı sunan, tertemiz orman havası, aile sıcaklığı ve samimiyetiyle şömine başında kahvaltıyı keyfe dönüştüren bir mekan.
Birbirinden lezzetli çeşit çeşit peynirler, ev yapımı reçeller, salçalı soslar, sıcacık bazlamalar, börekler, peynir şelalesi öne çıkan lezzetlerinden. Kahvaltılarda olmazsa olmazım çeşit çeşit peynir seven benim için enfes bir kahvaltıydı.
Ev Yapımı Reçeller...
Tahinli Gözleme...Paçanga Böreği…
Peynir Şelalesi...
Sucuklu Yumurta...
Lezzetli bir kahvaltıyı eviniz kadar sıcak ve huzurlu bir ortam, doğa içerisinde, şehrin karmaşasından uzakta, güleryüz ve nezaketse aradığınız Zeytindalı Kahvaltı Evini mutlaka ziyaret edin. Çok memnun kalacaksınız.
Veee biz bloggerlar ...
Fiyat: 12 çeşit kahvaltılık,
            köy ekmeği,
            bazlama ve sınırsız çay kahvaltı fiyatı
            22 lira.
 Sıcaklar ve yumurta çeşitlerinden ayrı ücret alınıyor.
Adres : Ekin Sokak No. 7 Yakaköy – Bornova
Rezervasyon İçin Telefon : 0 533 573 08 85
Sevgiyle Kalın...
Selcen ŞENOCAK
Facebook : El Emeği Göz Nuru Selcen
İnstagram : selcensenocak
#selcensevilayorganizasyon hastagi ile tüm etkinlik ve blogger gezilerimizi görebilirsiniz.
Zeytindali Kahvalti Evi Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato