19 Ocak 2017 Perşembe

Camsil Yeni Ürünü ile Temizlikte Devrim Yapıyor! Camsil Mandalina

Camsil Yeni Ürünü ile Temizlikte Devrim Yapıyor!
 Narenciye zamanında kapımı  çalan Camsil,  mis kokulu ve kalıcı Eşsiz Mandalina kokusuyla evimizde harikalar yarattı. Bu güzel ürün için Camsil 'e çok teşekkür ederim. Yanında gönderdikleri örgü mandalinaya ise bayıldım çocukluğumdaki örgü işlerini hatırlattı bana :)

Kendi ürün kategorisine ismini veren ve yıllardır pazar liderliğini elinde bulunduran CAMSİL, güçlü temizleme özelliğine sahip yeni “Camsil Mandalina kokulu’’ ürünüyle, Türkiye’de bir ilke imza atıyor…  
 
Temizliğin kuşkusuz en zor bölümlerinden biri cam silmektir. Ev hanımlarının özellikle şikayetçi oldukları konu, cam sildikten sonra yağmur yağması ve su damlacıklarının camlarda iz bırakmasıdır. Yıllardır tüketicinin bir numaralı tercihi olan ve 70 yıllık geçmişiyle CAMSİL, yoğun AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirdiği yeni ürünü “Camsil Mandalina ” ile mis kokulu kalıcı MANDALİNA kokusuyla kusursuz temizlik sağlıyor.


Temizlik sektörünün köklü markası CAMSİL, CAMSİL MANDALİNA KOKULU ürününün  dışında CAMSİL MATİK, CAMSİL ULTRA, CAMSİL PROFOSYONEL, CAMSİL KRİSTAL ve CAMSİL PARLAT , CAMSİL FLORAL gibi farklı çeşit ve gramajdaki ürünleriyle de tüketicilerine hizmet sunuyor.

www.camsil.com.tr
İnstagram : @camsilcomtr