20 Ocak 2017 Cuma

TREN RESTO & BAR Bostanlı / İZMİR

İlk olarak 2012 senesinde İzmir’in Alsancak semtinde, Gazi Kadınlar Sokağında gece hayatına start veren Tren zamanla Türkiye’de adını duyurarak son derece başarılı bir ivme sergiledi ve  Muğla, Denizli, Didim, Kuşadası, Alaçatı Port, Ayayorgi,Tren Otel, Ankara Tren şubelerini açtıktan sonra 16 Aralık tarihinde de İzmir Bostanlı iskelesi üzerinde,deniz manzaralı Tren Resto Bar açıldı.
Biz de  Mekangezginleri  olarak Dora Magazinin davet ile geçtiğimiz akşam  Tren Bostanlı Resto & Bar ‘da Hüseyin Ateş Şefin özel lezzetlerden oluşan menü tadımındaydık.
Tren Resto & Bar İzmir Bostanlı İskelesinde denizin tamda üstünde harika manzaraya sahip bir mekan. Açılalı henüz 1 ay kadar olmuş. Ama gerek ambiansı, gerekse özel lezzetlerle İzmir’liler için keyifli bir mekan...
Mekan akşam yemeği, bar ve gece kulübü olarak hizmet veriyor. Yemeğinizi yedikten sonra geceye devam etmek isterseniz belli saatlerden sonra gece kulübüne dönüşerek canlı performans, vj eşliğinde eğlence başlıyor. 
Müzikler ve ortam da çok güzel.

Başlangıç olarak tam bir görsel şov olan Hüseyin Şefimizin ihtal peynir arabasından, peynir sunumu ve servisi vardı.
Peynir sever biri  olarak en beğendiğim peynir çeşitleri ile Hüseyin Şefimizin yaptığı  Zeytinli, sarımsaklı, fesleğenli roll ekmeklerinde tadı damağımızda kaldı. 


Bonfile Sarma

Kadayıfta Karides
Tuzda Antrikot Dimonzo

Beğendi Yatağında Kuzu Tandır

Mürdüm Erik Soslu Kuzu Rosto

Barolo Soslu Dövülmemiş Bonfile
Mizuna Pizza (Mantarlı ve Köfteli)

Tiramisu… Çikolata ve Böğürtlenli Cheese Cake… Meyve Sepeti
Keyifli ve lezzetli gece için Dora Magazin Ekibine, Ceren Hanıma, Tren Resto&Bar yetkililerine ve Hüseyin Şefe çok teşekkür ederim. 

Sevgilerimle...
Selcen ŞENOCAK

İletişim Bilgileri

Adres :Bostanlı Vapur İskelesi

35620 Karşıyaka 

Tel :0532 111 873
Tren Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato