22 Ocak 2017 Pazar

WOK TO GO RESTO SUSHİ BAR MAVİBAHÇE AVM. KARŞIYAKA / İZMİRMekangezginleri olarak geçtiğimiz günlerde Uzak Doğu Mutfağını tatmak için Mavi Bahçe’de üst yemek katında bulunan Wok To Go ‘ya davetliydik.

Çok keyifli, sıcacık bir atmosferi var mekanın. Mekan sahipleri ve yardımcıları güleryüzlü ve nazik. Ve en önemlisi açık mutfağa sahip.Temiz mi? hijyenik mi?  sağlıklı mı? neler kullanılıyor ? nasıl yapılıyor? tüm soruların yanıtı göz önünde. Mekanda yemeklerin hazırlanışını görmek bu açıdan beni çok memnun etti.

Sushi bana göre değil neden derseniz içerisinde çiğ balık var taze mi, yosun desen bir lezzeti yok diyerek yiyemiyordum.. Bu kez Şef Özge Mete ‘nin sushiyi nasıl yaptığını, içerisine neler koyduğunu görünce, hepsinin tadına baktım.. Gayet başarılı ve lezzetliydiler. Ellerine sağlık… Ama itiraf edeyim özellikle  sushi yemeye gitmem fakat menüdeki diğer lezzetler tam benlik özellikle Gevretilmiş Bademli Tavuk buradaki favorim :)
California Sushi, Semi Roll, Somon Roll


Acılı Ekşili Çorba
Gevretilmiş Bademli Tavuk
Kızarmış Pekin Ördeği
Dana Eti ve Karidesli Sebzeli Noodle..Tatlı Son :) Kızarmış Dondurma


Wok To Go Uzak Doğu Mutfağı tutkunlarına enfes lezzetler sunuyor. Mutlaka ziyaret edip bu lezzetlerin tadına bakmalısınız. Bu keyifli ve bol lezzetli gün için, güler yüzlü ve nazik ev sahiplikleri için wok to go’ya ve enfes suşiler için Şef Özge Mete’ye çok teşekkür ederim.
En kısa sürede tekrar görüşmek üzere..
Sevgiyle Kalın,
Selcen ŞENOCAK

Wok To Go Mavibahçe

İletişim Bilgileri..

0232 404 111 4 Paket servis 

Whatsapp sipariş ; 0538 921 82 12 
woktogo.com.tr


21.01.2017